top of page

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

1996 yılından itibaren Didim ilçesi Altınkum semtinde hizmet vermekte olan kliniğimiz kusursuz hizmeti, hasta memnuniyetini ve hasta haklarını ön planda tutmaktadır.
Hastaların kliniğimize başvurularından itibaren ekibimiz tedavi sürecini en üst seviyedeki yöntemlerle analiz edip başlatır ve tedavi bitiminden itibarende hastalarımızın durumunun izlenmesi ve iyileşme sürecinin takibini titizilikle yapar.Böylelikle koruyucu hekimlik uygulamalarının hastanın tedavi sonrası yaşamındada yer alması sağlamaktayız. Perfect Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak insan sağlığı içerisinde en önemli unsurlardan biri olan diş sağlığı ile ilgili profesyonel ve özverili ekibimizle, yüksek teknoloji standartlarında ve zarif bir şekilde dizayn edilmiş, yüksek hijyen standartlarına sahip, tamamen steril bir ortamda her daim sizin için çalışmaktayız.

logo face.jpg

Kliniğimizde her türlü ağız ve diş probleminin yanı sıra estetik ve kozmetik diş tedavileri de sunmaktayız.

 

Nitelikli diş hekimlerimizin yanı sıra, ülke içindeki vatandaşlarımıza ve uluslararası hastalara uygun fiyatlı diş tedavisi sunmak için bizimle çalışan yardımcı personellerimiz de bulunmaktadır. Bize başvuran hastalarımızın, belirli bir zaman aralığı ile bütçe çerçevesinde tedavi süreçlerini önceden planlayıp hastalara ulaşım, konaklama dahil tüm ihtiyaçları için yardım edebilmekteyiz. Gelişlerinden önce mail yoluyla röntgenlerini göndermeyi tercih eden hastaların ise tedavi maliyetini de hastalarımıza önceden bildirebilmekteyiz.

gülen hasta
hasta ve diş hekimi

Misyonumuz

TFtAoPtRRS.jpg

Misyonumuz size her zaman istediğiniz gülümsemeyi vermek ve mükemmel, kullanışlı dişlere sahip olma yolculuğunuzda size eşlik etmektir.

Doğal aşınma ve yıpranma, diş taşları, diş eti ve çene kemiğindeki çeşitli bozukluklar nedeniyle dişleriniz sağlıksız ve estetik dışı bir görünüme sahip olabilirler. Dişlerin rengini, şeklini ve boyutunu iyileştirmek maksadıyla çeşitli farklı teknik ve prosedürler ile dişlerinizi daha doğal ve hoş bir görünüme kazandırmak için buradayız. Gülüşünüzü değiştirebiliriz. Bu değişim ise sizin daha genç görünmenizi ve gülümsemenizin daha doğal, canlı ve sağlıklı kılınmasıyla genel görünümünüz üzerinde olumlu bir etki yaratacaktır.

Hastalarımız için sonuç ve memnuniyet konusunda mükemmellik ilkesi ile çalışıyoruz. Nihai hedeflerimiz, tedavi ettiğimiz her hasta için sağlık, güzellik ve optimum diş fonksiyonudur. Tedaviye yönelik hastalarımıza uyguladığımız tüm işlemler boyunca, tedavi sürecinin doğruluğundan ve sonrasında ise iyileştiklerinden ve rahatsızlık duymadıklarından emin olmak için onları sürekli olarak takip ediyoruz.

bottom of page