Ekibimiz

Doktorlarımız

20200122_132705 (1)11 kopya.png
kullanilacak-kucuk-e1610014116210.png

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olan Ayşe Tercan, mezuniyetinden bir süre sonra Perfect Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmaya başlamıştır. Hem Diş Hekimliği Fakültesi yıllarında hem de mezuniyet sonrası dönemde gerek ulusal gerekse uluslararası alanda faaliyet gösteren çeşitli kurumların düzenlemiş olduğu seminere katılım göstermiş olup endodonti, pedodonti, dijital gülüş tasarımı gibi imesleki ilgi alanlarına sahiptir.

Dt. Ayşe Tercan

Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu olan Ekrem Doğan Perfect Dental Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğinin kurucusu ve müdürüdür. İmplantoloji, Lazer Tedavileri, Ağız Cerrahisi ve Ağız Estetiği alanları özel uzmanlık alanları olan Ekrem Doğan diş hekimliğinin farklı alanlarında çok sayıda seminere katılmış olup, yerel ve uluslararası birçok mesleki derneğin de üyesidir.

Dt. Ekrem Doğan

kullanilacak-resim-e1610012586237.png

Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olan Sena Okutucu, mezuniyetinden bir süre sonra Perfect Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmaya başlamıştır. Hem Diş Hekimliği Fakültesi yıllarında hem de mezuniyet sonrası dönemde gerek ulusal gerekse uluslararası alanda faaliyet gösteren çeşitli kurumların düzenlemiş olduğu seminere katılım göstermiş olup kozmetik diş hekimliği, gülüş estetiği, protetik diş hekimliği gibi mesleki ilgi alanlarına sahiptir.

Dt. Sena Okutucu

fatma aktepe.png

Bolu Abant İzet Baysal Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olan Fatma Aktepe mezuniyetinin hemen sonrası itibariyle Perfect Dental’de bizimle birlikte çalışmaya başlamıştır. Protetik diş hekimliği, cad-cam dijital tasarım ve gülüş tasarımı alanlarında uzmanlaşmış olup, alanıyla ilgili birçok ulusal ve uluslararası yayını takip etmektedir.

Dt. Fatma Aktepe

Danışmanlarımız

IMG_20200505_165933.png

Emma Akdağ

IMG_20200511_105714.png

Zekeriya Can